Himalájske soľné mydlo

150 - 180g

SLM 200

Nový produkt

Na sklade

2,77 € s DPH

-25%

3,69 € s DPH

Soľné mydlo je ručne vybrúsené z prírodného kusu kryštalickej Himalájskej soli. Táto soľ pochádza z pakistanských baní z Himalájí, kde sa ťaží z 250 miliónov rokov starých ložísk. Soľ neobsahuje chemické a konzervačné látky. Soľné mydlo je vhodné na každodennú starostlivosť, ideálne na tvrdú kožu lakťov, chodidiel a na päty. Vďaka prirodzeným dezinfekčným účinkom veľmi dobre pôsobí na pokožku, je vhodné na umývanie celého tela aj tváre, pôsobí protizápalovo, dezinfikuje pokožku a pôsobí proti vzniku akné. Odstraňuje nepríjemný pach nôh. Udržiava prirodzenú Ph pokožky. Odporúča sa u suchej aj mastnej pokožky, problematickej pokožke, akné, ekzémoch, mykóze, alergiách, herpese, po uštipnutí hmyzom. Soľné mydlo je vhodné aj po holení, upokojí pleť a potláča začervenanie pokožky, alebo aj na každodennú starostlivosť rúk. Je osvedčeným deodorantom na potlačenie zápachu v podpazuší.

Návod na použitie:

Navlhčite si ruky a pokračujte ako pri klasickom telovom mydle. Soľ sa vo vlažnej vode ľahko rozpúšťa, potom rozotrite rozpustenú tekutú soľ rukou po tele. Netrite deo mydlom priamo kožu tela, lebo sa na deo kryštále môžu utvoriť hrubé miesta. Výnimkou sú miesta stvrdnutej kože na chodidlách, kde naopak trenie deo kryštálom pôsobí priaznivo, Deo mydlo stvrdnutú kožu z chodidiel nielen odiera, ale súčasne svojimi soľnými vlastnosťami kožu pozitívne regeneruje. Svojimi antiseptickými vlastnosťami dezinfikuje, V soľnom roztoku nemôžu prežiť žiadne baktérie, Preto je himalájske deo mydlo účinný dezodorant.  Trocha soli z deo kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný zápach potu.

Deo mydlo uchovávajte na suchom mieste, pretože sa vo vode rozpúšťa.

 

 

 

 

Záruka 24 mesiacov
Pôvod Pakistán

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR s DPH.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 80kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha zásielky2 - 4,99 kg5 - 9,99 kg10 - 19,99 kg20 - 29,99 kg30 - 39,99 kg40 - 49,99 kg50 - 59,99 kg60 - 69,99 kg70 - 79,99 kg
Cena dopravy 4,30 € bez DPH 4,80 € bez DPH 6,30 € bez DPH 7,80 € bez DPH 9,30 € bez DPH 10,80 € bez DPH 12,30 € bez DPH 13,80 € bez DPH 15,30 € bez DPH

Cena je uvedená pri každom tovare a službe, ktorú naša spoločnosť (ďalej aj „ predávajúci“) ponúka. Pre zákazníka je záväzná tá cena, ktorá je uvedená pri tovare a službe v okamihu záväzného pristúpenia k objednávke. Predávajúci sa zaväzuje meniť výšku ceny len po súhlase kupujúceho. Kupujúci má právo po zmene ceny s ktorou nesúhlasí od zmluvy odstúpiť. Na zľavu po záväznej objednávke na ten istý tovar si kupujúci nemôže uplatniť žiadne právo. Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar alebo službu čo najrýchlejšie podľa svojich schopností a možností. Predávajúci si vyhradzuje právo na predĺženie lehoty dodania tovaru alebo služby z dôvodu hodného osobitného zreteľa. O predĺžení lehoty bude kupujúci oboznámený taktiež s dôvodom, prečo sa táto lehota predlžuje.

Hore