Valec na substrát

Rozmetadlo substrátu s kovovým sieťovaným valcom s objemom 80l umožňuje rozrovnanie substrátu až na 25 m2

Materiál: Železo, PVC plast

Objem valca je 80l

Rozmer ôk je 1,9x1,1 cm

Rozmer valec je 400 x 610 mm

Dĺžka násady: 72 cm

Hmotnosť: 9,2 kg

VLs

Nový produkt

Na sklade

194,25 € s DPH

-25%

259,00 € s DPH

Použitie:
Rozmetadlo je určené na rovnomerné (rozloženie) rozrovnanie kompostu, hnoja, hliny, substrátu ai. Pravidelným rozložením substrátu sa zlepšuje kvalita existujúceho trávnika, ktorý sa stáva krajším, zdravším a bujnejším. Rovnomerným rozložením substrátu je osivo chránené pred vtáctvom a poveternostnými podmienkami. Pomocou valca je možné uzavrieť substrátom trávnu zmes do sendvičovej vrstvy, udržujú sa tým potrebné živiny, ktoré podporujú kvalitné klíčenie a vzchádzanie osiva. Zabraňuje sa tým vysychaniu a úhynu klíčkov. Sieťovaný valec jednoducho triedi nežiaduce zletené zvyšky, vetvičky atď. a nechcené zachytené prímesi zanecháva vo vnútri valca.
Aplikácia:

Stačí nasadiť odnímateľnú násadu, valec naplniť substrátom, uzamknúť západky a rozmetadlo je pripravené na použitie. Valec na vyrovnanie substrátu je možné bez námahy použiť na rôznych terénoch, ako sú svahy a nerovné povrchy.

Konštrukcia:
Rozmetadlo je vyrobené zo železnej konštrukcie, robustnej násady a sieťovaného valca, 3/4″ x 1/2″. Konštrukcia je dostatočne ľahká, čo zaisťuje ľahké prenášanie v jednej ruke a je jednoducho rozložiteľná pre ľahké skladovanie v aute alebo záhradnom domčeku. Povrch konštrukcie je chránený proti korózii práškovým nástrekom, ktorý dlhodobo odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom, čím zaisťuje dlhú životnosť. Valec má dve pevné upínacie spony, ktoré zaisťujú uzavretie výklopného veka na plnenie. Násada obsahuje aj PVC protišmykové rukoväte pre maximálne pohodlie.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR s DPH.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 80kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha zásielky2 - 4,99 kg5 - 9,99 kg10 - 19,99 kg20 - 29,99 kg30 - 39,99 kg40 - 49,99 kg50 - 59,99 kg60 - 69,99 kg70 - 79,99 kg
Cena dopravy 4,30 € bez DPH 4,80 € bez DPH 6,30 € bez DPH 7,80 € bez DPH 9,30 € bez DPH 10,80 € bez DPH 12,30 € bez DPH 13,80 € bez DPH 15,30 € bez DPH

Cena je uvedená pri každom tovare a službe, ktorú naša spoločnosť (ďalej aj „ predávajúci“) ponúka. Pre zákazníka je záväzná tá cena, ktorá je uvedená pri tovare a službe v okamihu záväzného pristúpenia k objednávke. Predávajúci sa zaväzuje meniť výšku ceny len po súhlase kupujúceho. Kupujúci má právo po zmene ceny s ktorou nesúhlasí od zmluvy odstúpiť. Na zľavu po záväznej objednávke na ten istý tovar si kupujúci nemôže uplatniť žiadne právo. Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar alebo službu čo najrýchlejšie podľa svojich schopností a možností. Predávajúci si vyhradzuje právo na predĺženie lehoty dodania tovaru alebo služby z dôvodu hodného osobitného zreteľa. O predĺžení lehoty bude kupujúci oboznámený taktiež s dôvodom, prečo sa táto lehota predlžuje.

Hore