Himalájska jedlá soľ - jemne mletá 1,0 kg

Znížená cena!
Himalájska jedlá soľ - jemne mletá 1,0 kg

100% prírodný produkt

SLK/Jed.

Nový produkt

Skladom

2,89 € s DPH

-25%

3,85 € s DPH

Táto soľ pochádza zo soľných baní nachádzajúcich sa v oblasti severného Pakistanu- je min. 250 miliónov rokov stará, Ide o prírodnú ružovo-červenú jemne mletú (0,2-0,5 mm) kryštálovú soľ najvyššej kvality. Naša soľ nie je rafinovaná a ani inak spracovávaná , soľ je absolútne prírodne zachovaná. Obsahuje prírodné minerály ako je železo, mangán, zinok, kálium. Himalájska soľ je ideálna pre zdravú kuchyňu, k vnútornému i vonkajšiemu použitiu pri odkyslovacích a čistiacich kúrach. Ďalej je vhodná na čistenie zubov, inhalácie, vyplachovanie nosa, kúpele atd.

Účinky:

 • pozitívne vyrovnáva hladinu krvného tlaku
 • napomáha vyplavovaniu  ťažkých kovov a iných  nečistôt z tela
 • zbavuje cievy usadenín
 • podporuje vyplavovanie škodlivých látok prostredníctvom obličiek do moča
 • napomáha absorbovaniu  živín v  tráviacom trakte

Zloženie :

Chlorid sodný, Sírany , Vápnik, Horčík , Železo , Zinok  , Meď,  Nikel

 

Záruka 24 mesiacov
Pôvod Pakistán

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR s DPH.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 80kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha zásielky2 - 4,99 kg5 - 9,99 kg10 - 19,99 kg20 - 29,99 kg30 - 39,99 kg40 - 49,99 kg50 - 59,99 kg60 - 69,99 kg70 - 79,99 kg
Cena dopravy 4,30 € bez DPH 4,80 € bez DPH 6,30 € bez DPH 7,80 € bez DPH 9,30 € bez DPH 10,80 € bez DPH 12,30 € bez DPH 13,80 € bez DPH 15,30 € bez DPH

Cena je uvedená pri každom tovare a službe, ktorú naša spoločnosť (ďalej aj „ predávajúci“) ponúka. Pre zákazníka je záväzná tá cena, ktorá je uvedená pri tovare a službe v okamihu záväzného pristúpenia k objednávke. Predávajúci sa zaväzuje meniť výšku ceny len po súhlase kupujúceho. Kupujúci má právo po zmene ceny s ktorou nesúhlasí od zmluvy odstúpiť. Na zľavu po záväznej objednávke na ten istý tovar si kupujúci nemôže uplatniť žiadne právo. Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar alebo službu čo najrýchlejšie podľa svojich schopností a možností. Predávajúci si vyhradzuje právo na predĺženie lehoty dodania tovaru alebo služby z dôvodu hodného osobitného zreteľa. O predĺžení lehoty bude kupujúci oboznámený taktiež s dôvodom, prečo sa táto lehota predlžuje.

Hore