Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Kobe KO / L

33333

Nový produkt

Dodanie do 4-6 týždňov

0,00 € s DPH

dostupné modely
kop.gif
KO/P
kol.gif
KO/L
kos.gif
KO/S
kod.gif
KO/D
wkop.gif
W/KO/P
wkos.gif
W/KO/S
wkod.gif
W/KO/D
dostupné farby
kj.jpg
koňak
(KJ)
ij.jpg
imbir
(IJ)
nj.jpg
nut
(NJ)
vj.jpg
vog
(VJ)
popis krídla
vymery krídla
v cene krídla

Krídla Kobe majú klasický vzhľad a štyri atraktívne japonské dekory triedy Premium s dvojprúdovým nákresom pruhov. Dostupné sú v štyroch verziách presklenia, kde je možné vybrať si z dvoch typov skla. Tromfom tohto modelu je atraktívna cena aj klasický vzhľad. Dostupné tiež vo verzii dvojkrídlovej a posuvnej 

Rám MDF, vyplnený drevotrieskou, celok opláštený z oboch strán panelom HDF. Vonkajšia úprava dvojprúdová fólia. Štyri pravouhlé kazety vyplnené sklom alebo frézovaným panelom. Priestor vo falci je olepený fóliou vo farbe krídla.

Dvere sú tiež dostupné ako dvojkrídlové s krycou lištou.
Dvere sú dostupné tiež vo verzii posuvnej (nepriliehavý systém rovné hrany s madlom)

*Krídla vo farbe (koňak (KJ), vog (VJ), nut (NJ), imbir (IJ)) v dvojrúdovej fólii môžu byť vyrobené v rozmere 60’ na základe dvojprúdovej fólii 70’, alebo použitie jednoprúdovej fólie s vertikálnym nákresom pruhov.

 

Záruka 24 mesiacov
Pôvod Poľsko

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR s DPH.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 80kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha zásielky2 - 4,99 kg5 - 9,99 kg10 - 19,99 kg20 - 29,99 kg30 - 39,99 kg40 - 49,99 kg50 - 59,99 kg60 - 69,99 kg70 - 79,99 kg
Cena dopravy 4,30 € bez DPH 4,80 € bez DPH 6,30 € bez DPH 7,80 € bez DPH 9,30 € bez DPH 10,80 € bez DPH 12,30 € bez DPH 13,80 € bez DPH 15,30 € bez DPH

Cena je uvedená pri každom tovare a službe, ktorú naša spoločnosť (ďalej aj „ predávajúci“) ponúka. Pre zákazníka je záväzná tá cena, ktorá je uvedená pri tovare a službe v okamihu záväzného pristúpenia k objednávke. Predávajúci sa zaväzuje meniť výšku ceny len po súhlase kupujúceho. Kupujúci má právo po zmene ceny s ktorou nesúhlasí od zmluvy odstúpiť. Na zľavu po záväznej objednávke na ten istý tovar si kupujúci nemôže uplatniť žiadne právo. Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar alebo službu čo najrýchlejšie podľa svojich schopností a možností. Predávajúci si vyhradzuje právo na predĺženie lehoty dodania tovaru alebo služby z dôvodu hodného osobitného zreteľa. O predĺžení lehoty bude kupujúci oboznámený taktiež s dôvodom, prečo sa táto lehota predlžuje.

Hore