Haga H2 / R

33333

Nový produkt

Dodanie do 4-6 týždňov

0,00 € s DPH

dostupné modely
h2_p.gif
H2/P
h2_l.gif
H2/L
h2_r.gif
H2/R
h2_s.gif
H2/S
h2_d.gif
H2/D
w_h2_p.gif
W/H2/P
w_h2_r.gif
W/H2/R
w_h2_s.gif
W/H2/S
w_h2_d.gif
W/H2/D
dostupné farby
ak.jpg
akácia
(AK)
nj.jpg
nut
(NJ)
vj.jpg
vog
(VJ)
kj.jpg
koňak
(KJ)
ij.jpg
imbir
(IJ)
dj.jpg
dereš
(DJ)
kr.jpg
gaštan
(KR)
or.jpg
ofram
(OR)
wr.jpg
venge
(WR)
ja.jpg
jabloň
(JA)
ep.jpg
erle
(EA)
popis krídla
vymery krídla
v cene krídla

Rám MDF, vyplnený voštinovou vyplňou (X-MASH), celok oplaštený s oboch strán fóliovanou doskou HDF. Rámček na sklo Soft vo farbe krídla. Zasklenie matným bielym tvrdeným sklom LAKMAT (I) alebo bielym ornamentovým sklom ČINČILA (S). Krídla sú fóliované v technológii Soft.

 

 

Krídla dverí sú dostupné taktiež vo verzii dvojkrídlovej (príliehavý systém v technológii SOFT).
Krídla dverí sú dostupné taktiež vo verzii posuvnej (nepriliehavý systém rovné hrany s madlom).

 

* POZOR!: Krídla Haga vo farbe Koňak, Imbir, Nut, Vog môžu byť vyrobené v rozmere 60 na základe dvojprúdovej fólii rozmer 70. Informácie u partnerov.

** - nedostupné vo farbe DEREŠ
*** - nedostupné vo farbe JABLOŇ, ERLE (EA),

Záruka 24 mesiacov
Pôvod Poľsko

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR s DPH.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 80kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha zásielky2 - 4,99 kg5 - 9,99 kg10 - 19,99 kg20 - 29,99 kg30 - 39,99 kg40 - 49,99 kg50 - 59,99 kg60 - 69,99 kg70 - 79,99 kg
Cena dopravy 4,30 € bez DPH 4,80 € bez DPH 6,30 € bez DPH 7,80 € bez DPH 9,30 € bez DPH 10,80 € bez DPH 12,30 € bez DPH 13,80 € bez DPH 15,30 € bez DPH

Cena je uvedená pri každom tovare a službe, ktorú naša spoločnosť (ďalej aj „ predávajúci“) ponúka. Pre zákazníka je záväzná tá cena, ktorá je uvedená pri tovare a službe v okamihu záväzného pristúpenia k objednávke. Predávajúci sa zaväzuje meniť výšku ceny len po súhlase kupujúceho. Kupujúci má právo po zmene ceny s ktorou nesúhlasí od zmluvy odstúpiť. Na zľavu po záväznej objednávke na ten istý tovar si kupujúci nemôže uplatniť žiadne právo. Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar alebo službu čo najrýchlejšie podľa svojich schopností a možností. Predávajúci si vyhradzuje právo na predĺženie lehoty dodania tovaru alebo služby z dôvodu hodného osobitného zreteľa. O predĺžení lehoty bude kupujúci oboznámený taktiež s dôvodom, prečo sa táto lehota predlžuje.

Hore