Boston BO / S 60 - 80 cm Orech

Farby: buk,dub,jelša,javor,orech,calvados,biely,mahagón

33333

Nový produkt

Dodanie do 4-6 týždňov

87,46 € s DPH

dostupné farby
cp.jpg
calvados
(CP)
dp.jpg
dub
(DP)
bp.jpg
buk
(BP)
bi.jpg
biely
(BI)
kp.jpg
javor
(KP)
ep.jpg
erle
(EP)
mp.jpg
mahagón
(MP)
oi.jpg
orah
(OI)
popis krídla
vymery krídla
v cene krídla

Krídlo Boston je mimo dverí Vesto náš základný model. Jemný rozdiel vo vzhľade medzi týmito dvoma modelmi spravia, že sa dopĺňajú. Vyberať si môžete z dekorov triedy Basic. Tri verzie modelu spôsobia, že ten, kto hľadá lacný výrobok neodíde s prázdnymi rukami. Dostupné tiež ako dvojkrídlové a posuvné.

Drevený lepený rám, vyplnený voštinovou výplňou, (model S/BO) alebo drevotrieskou (model S/BW), celok opláštený z oboch strán lakovanou doskou HDF, drevený rámik s mriežkou (v krídlach vo farbe Javor, Orah (OI) - rámček PVC). Priestor vo falci olepený fóliou podobnou drevu.

Dvere sú tiež dostupné ako dvojkrídlové s krycou lištou.
Dvere sú dostupné tiež vo verzii posuvnej (nepriliehavý systém rovné hrany s madlom)

*príplatok za krídlo rozmer 100

Záruka 24 mesiacov
Pôvod Poľsko

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR s DPH.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 80kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha zásielky2 - 4,99 kg5 - 9,99 kg10 - 19,99 kg20 - 29,99 kg30 - 39,99 kg40 - 49,99 kg50 - 59,99 kg60 - 69,99 kg70 - 79,99 kg
Cena dopravy 4,30 € bez DPH 4,80 € bez DPH 6,30 € bez DPH 7,80 € bez DPH 9,30 € bez DPH 10,80 € bez DPH 12,30 € bez DPH 13,80 € bez DPH 15,30 € bez DPH

Cena je uvedená pri každom tovare a službe, ktorú naša spoločnosť (ďalej aj „ predávajúci“) ponúka. Pre zákazníka je záväzná tá cena, ktorá je uvedená pri tovare a službe v okamihu záväzného pristúpenia k objednávke. Predávajúci sa zaväzuje meniť výšku ceny len po súhlase kupujúceho. Kupujúci má právo po zmene ceny s ktorou nesúhlasí od zmluvy odstúpiť. Na zľavu po záväznej objednávke na ten istý tovar si kupujúci nemôže uplatniť žiadne právo. Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar alebo službu čo najrýchlejšie podľa svojich schopností a možností. Predávajúci si vyhradzuje právo na predĺženie lehoty dodania tovaru alebo služby z dôvodu hodného osobitného zreteľa. O predĺžení lehoty bude kupujúci oboznámený taktiež s dôvodom, prečo sa táto lehota predlžuje.

Hore