Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Hut - zostava

Veža komplet - krabica , šmýkačka , rezivo

JG-hut 1

Nový produkt

Na sklade

362,00 € s DPH

Detské ihrisko Jungle Gym Hut patrí k menším typom detských hracích zostáv Jungle Gym.  Strecha tohto detského ihriska je plátenná, obvykle v modrej farbe.  Na hornú časť zostavy vedie jednoduchý pevný šplhací rebrík, z hracej veže vedie šmýkačka. Pre si pri tomto detskom ihrisku môžete vybrať z dvoch dĺžok šmýkačiek - šmýkačka v dĺžke  240cm je určená pre záhrady s menším priestorom. Nástupná výška pri tejto šmýkačke  je 125cm, a vďaka svojej dĺžke šmýkačka nezaberá toľko miesta.
Pokiaľ máte na Vašej záhrade viac priestoru, ktorý môžete Vašim deťom pre ihrisko venovať, použite šmýkačku v dĺžke  300cm. Nástupná výška tejto šmýkačky je 145cm, šmýkačka je vďaka tejto dĺžke u detí obľúbenejšia, pretože šmyk je dlhší. Zostavu samozrejme dopĺňa drevené pieskovisko, ktoré sa nachádza v spodnej časti zostavy. Pokiaľ chcete mať spodné pieskovisko s pevným krytom, radi Vám pripravíme kryt podľa Vašich predstav.
Toto detské ihrisko je samozrejme možné doplniť o celú radu doplnkov, ako je hojdačka, šplhacia sieť, šplhacia stena alebo povrazový rebrík, všetko z typizovanej rady doplnkov pre detské ihriská Jungle Gym.

 

V objednávke prosím uvádzajte požadovanú farbu - šmýkačka môže byť modrá, červená, tmavo zelená, žltá jablkovo zelená - výber je len na Vás.


Rozšíriteľnosť o moduly:

Bridge, Climb, Balcony, Swing, Mini Market, Play house


 

Upozornenie:

Určené len pre súkromné použitie, len do exteriéru. Maximálna hmotnosť jedného užívateľa je 50 kg. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre deti od 3 do 10 rokov. Maximálny počet užívateľov: 6.

 


Záruka 24 mesiacov

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR s DPH.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 80kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha zásielky2 - 4,99 kg5 - 9,99 kg10 - 19,99 kg20 - 29,99 kg30 - 39,99 kg40 - 49,99 kg50 - 59,99 kg60 - 69,99 kg70 - 79,99 kg
Cena dopravy 4,30 € bez DPH 4,80 € bez DPH 6,30 € bez DPH 7,80 € bez DPH 9,30 € bez DPH 10,80 € bez DPH 12,30 € bez DPH 13,80 € bez DPH 15,30 € bez DPH

Cena je uvedená pri každom tovare a službe, ktorú naša spoločnosť (ďalej aj „ predávajúci“) ponúka. Pre zákazníka je záväzná tá cena, ktorá je uvedená pri tovare a službe v okamihu záväzného pristúpenia k objednávke. Predávajúci sa zaväzuje meniť výšku ceny len po súhlase kupujúceho. Kupujúci má právo po zmene ceny s ktorou nesúhlasí od zmluvy odstúpiť. Na zľavu po záväznej objednávke na ten istý tovar si kupujúci nemôže uplatniť žiadne právo. Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar alebo službu čo najrýchlejšie podľa svojich schopností a možností. Predávajúci si vyhradzuje právo na predĺženie lehoty dodania tovaru alebo služby z dôvodu hodného osobitného zreteľa. O predĺžení lehoty bude kupujúci oboznámený taktiež s dôvodom, prečo sa táto lehota predlžuje.

Hore