Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Casa - zostava

Veža komplet - krabica , šmýkačka , rezivo

JG-casa

Nový produkt

Na sklade

388,00 € s DPH

Detské ihrisko Jungle Gym Casa je stredne veľké detské ihrisko, ktoré sa zmestí aj na menšiu záhradu. Detské ihrisko Jungle Gym Casa je ideálne miesto na hranie vonku pre Vaše deti. Pre výrobu detského ihriska Jungle Gym Casa sú používané len kvalitné a preverené materiály. Ihrisko je bezpečné miesto pre hry Vašich detí, obsahuje všetky ochranné prvky, ktoré chránia deti pred nebezpečenstvom úrazu.

Detské ihrisko Jungle gym Casa je možné rozšíriť o ďalšie prídavné moduly alebo doplniť príslušenstvom zo širokej ponuky. Sieť proti mačkám Cat Stop, zabraňuje mačkám, aby v pieskovisku hrabali, nemusíte teda mať strach z nečakaných darčekov, ktoré by tam mohli nechať. Deti môžu vyšplhať na krytú vežu a odtiaľ sa skĺznuť po šmykľavke dolu, pieskovisko je rafinovane umiestnené pod vežou a môže pri hraní na pieskovisku detského ihriska Jungle Gym Casa poskytovať deťom tieň.

Farbu ľšmykĺavky si môžete zvoliť medzi červenou, žltou, modrou alebo zelenou. Keď deťom zaobstaráte túto sadu Jungle Gym Casa potešíte nielen ich, ale aj všetkych ich kamarátov. Všetky bezpečnostné prvky sú dôkladne premyslené a poskytujú Vašim deťom maximálne možné bezpečie.

Pretože u detského ihriska Jungle Gym Casa je nástup na vežu aj šmykľavka v prednej časti, môžete následne pripojiť viac prídavných modulov a vytvoriť tak kompletne vybavené centrum pre vonkajšiu zábavu Vašich ratolestí.

Záruka 24 mesiacov

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,20 EUR s DPH.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 80kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha zásielky2 - 4,99 kg5 - 9,99 kg10 - 19,99 kg20 - 29,99 kg30 - 39,99 kg40 - 49,99 kg50 - 59,99 kg60 - 69,99 kg70 - 79,99 kg
Cena dopravy 4,30 € bez DPH 4,80 € bez DPH 6,30 € bez DPH 7,80 € bez DPH 9,30 € bez DPH 10,80 € bez DPH 12,30 € bez DPH 13,80 € bez DPH 15,30 € bez DPH

Cena je uvedená pri každom tovare a službe, ktorú naša spoločnosť (ďalej aj „ predávajúci“) ponúka. Pre zákazníka je záväzná tá cena, ktorá je uvedená pri tovare a službe v okamihu záväzného pristúpenia k objednávke. Predávajúci sa zaväzuje meniť výšku ceny len po súhlase kupujúceho. Kupujúci má právo po zmene ceny s ktorou nesúhlasí od zmluvy odstúpiť. Na zľavu po záväznej objednávke na ten istý tovar si kupujúci nemôže uplatniť žiadne právo. Predávajúci sa zaväzuje dodať tovar alebo službu čo najrýchlejšie podľa svojich schopností a možností. Predávajúci si vyhradzuje právo na predĺženie lehoty dodania tovaru alebo služby z dôvodu hodného osobitného zreteľa. O predĺžení lehoty bude kupujúci oboznámený taktiež s dôvodom, prečo sa táto lehota predlžuje.

Hore